Skip to main content

Nazywam się

Marek Jeleśniański

Dziękuję za Twój czas i odwiedzenie mojego bloga!

Dzielę się tu moją wiedzą dotyczącą zarządzania, a także przewidywaniami na temat przyszłości pracy i technologii. Bazuję na blisko dwóch dekadach własnego doświadczenia, ale korzystam też z dorobku najlepszych ekspertów i praktyków biznesu – wszystko po to, aby publikowane tu treści jak najlepiej odpowiadały wyzwaniom ery AI.

Jestem przedsiębiorcą – od niemal 15 lat prowadzę własną firmę. Ale to nie wszystko – moja dotychczasowa kariera obejmuje też etatową pracę w korporacji, gdzie sukcesywnie awansowałem ze stanowiska specjalisty do dyrektora.

Współtworzyłem kilka marek, w tym byłem założycielem niegdyś popularnego portalu o komputerach: PC Centre. Pomogłem dziesiątkom firm w realizacji ich celów marketingowych i w transformacji technologicznej. Miałem zaszczyt wpłynąć na kariery setek osób – poprzez pełnienie roli ich menadżera, jak i dostarczając wiedzę w trakcie szkoleń. Mój dorobek naukowy dotyczy dziennikarstwa internetowego i jestem cytowany m.in. w Wikipedii. Oprócz tego jestem aktywnym inwestorem.

Wspólnie osiągniemy więcej

Zapraszam do lektury moich treści oraz subskrypcji newslettera. Zachęcam również do współpracy – w zakresie szkoleń, konsultacji, ale też rozpowszechniania wiedzy nt. zarządzania, technologii i przyszłości rynku pracy.

Mój e-mail:

W wolnych chwilach

Praca to oczywiście nie wszystko! Jestem pasjonatem podróży (zwłaszcza koleją) oraz fotografii. Zapraszam na moje profile na Instagramie, gdzie publikuję moje zdjęcia: